Rusza akcja „Legalne wagary”

544

Autor: Urząd Miasta Tomaszowa Mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w Akcji „Legalne wagary” wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. Od 21 do 31 marca 2019 roku Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki organizuje akcję społeczną skierowaną do wolontariuszy ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. Akcja ma na celu promocję idei wolontariatu wśród młodzieży na rzecz miasta Tomaszowa Mazowieckiego. W ramach akcji wolontariusze dobrowolnie wykonują prace na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego wskazane przez koordynatora.

Osoby, które chcą wziąć udział w akcji dokonują zgłoszenia w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta (budynek C, parter, pokój nr 2) w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 7:30-15:30 w środy w godz. 7:30-17:00 lub znajdującego się formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miasta www.tomaszow-maz.pl w zakładce „Wolontariat”. Za wykonaną pracę wolontariacką, potwierdzoną przez koordynatora Wolontariusz otrzyma nagrodę w postaci darmowego vouchera do kina Helios w Galerii Tomaszów przy ulicy Warszawskiej 1 w Tomaszowie Mazowieckim.

Prowadzona jest również zbiórka plastikowych nakrętek z napojów, art. chemicznych lub spożywczych na rzecz niepełnosprawnego dziecka. Zbiórka prowadzona jest do 31 marca 2019 roku.