Nasz dzielnicowy z najlepszym ,,planem” w województwie. Są powody do dumy…

307

Autor: KPP

21 maja 2019 roku odbył się finał Konkursu dla dzielnicowych garnizonu łódzkiego pn.”Najlepszy plan działania priorytetowego dzielnicowego województwa łódzkiego” zorganizowany przez Wydział prewencji KWP w Łodzi. Grono Komisji konkursowej składało się z 22 Naczelników KPP/KMP woj. łódzkiego oraz przedstawicieli administracji woj. łódzkiego w tym Wojewody Łódzkiego i Marszałka Województwa Łódzkiego. Pierwsze miejsce w konkursie zajął tomaszowski dzielnicowy st. sierz. Krzystzof Selega

O miano najbardziej kreatywnego dzielnicowego woj. łódzkiego walczyło 23 dzielnicowych wyłonionych w eliminacjach na szczeblu komend powiatowych i miejskich.

Konkurs podzielony był na III etapy:
etap I – eliminacje na szczeblu komend miejskich/powiatowych do 7 maja 2019 r.
etap II – sporządzenie prezentacji multimedialnej do 15 maja 2019 r.
etap III – finał konkursu w dniu 21 maja 2019 r.

Komisja dokonała oceny prezentacji konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami i wybrała trzy najbardziej efektywne plany działania priorytetowego policjantów dzielnicowych/starszych dzielnicowych pełniących służbę  w poszczególnych komendach powiatowych i miejskich Policji województwa łódzkiego oraz jednostek im podległych.

Laureatem konkursu na najlepszy plan działania priorytetowego województwa łódzkiego został :

st. sierż. Krzysztof Selega – dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz. z planem priorytetowym dot. nieprawidłowego parkowania pojazdów, w wyznaczonym rejonie Tomaszowa Maz.

Podczas finału konkursu jaki miał miejsce na terenie OPP w Łodzi, nastąpiło również wręczenie okolicznościowych grawertonów oraz dyplomów.

W dniu dzisiejszym gratulacje i serdeczne podziękowania za profesjonalizm i zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych, dzielnicowy otrzymał także od Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Maz. insp. Szymona Hermana, jak również od bezpośrednich przełożonych oraz koleżanek i kolegów z KPP i jednostek podległych.

Wręczenie nagród motywacyjnych nastąpi podczas uroczystej odprawy Kierownictwa garnizonu łódzkiego.

Serdecznie gratulujemy dzielnicowemu wygranej w konkursie i życzymy dalszych sukcesów, które z pewnością przełożą się na podniesienie bezpieczeństwa mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego.

Więcej informacji pod n/w linkiem : 

wejdź – Poznaj plan najlepszego dzielnicowego – wejdź