6. edycja LOTOS – Mistrzowie w pasach

1115

ZALEDWIE 31% podróżujących w Polsce jest poprawnie zabezpieczonych w czasie jazdy. Korekta popełnianych przez nas błędów pomoże podróżować bezpieczniej.

Jak bezpiecznie zamontować fotelik? Jak właściwie zapiąć pasy? Jak nie narazić dziecka przewożonego w foteliku na przednim siedzeniu na niebezpieczeństwo zderzenia
z poduszką powietrzną? Na wszystkie te pytania odpowiedzą Państwu eksperci 6 edycji kampanii „Mistrzowie w Pasach”.

Już 12 sierpnia rozkładamy Pit Stop na stacji LOTOS przy ul. Zakładowej 67 w Łodzi!

Nasi eksperci będą czekać na Państwa. Wszystko po to, aby moda na poprawne zapinanie pasów i bezpieczne przewożenie dzieci w fotelikach wróciła do naszych samochodów. Trwa okres wakacyjny, a wraz z nim sezon letnich, rodzinnych podróży. Podróży, podczas których normą są: źle zamontowane foteliki, przewożenie dziecka z przodu z aktywną poduszką powietrzną tyłem do kierunku jazdy, luźno zapięte lub poskręcane pasy; fotelik nieustawiony do wzrostu i wagi dziecka, a nawet własne „patenty” rodziców, aby ustabilizować fotelik. Wiemy to z poprzednich edycji Mistrzów w Pasach!

Poprawa bezpieczeństwa kierowców i pasażerów to podstawowy cel działań realizowanych w ramach kampanii „LOTOS – Mistrzowie w pasach”. Poprzez kreowanie mody na poprawne zapinanie pasów i bezpieczne podróżowanie z dziećmi chcemy wpłynąć na zmniejszenie liczby ofiar śmiertelnych wypadków drogowych, jak również liczby osób z ciężkimi obrażeniami ciała.

Ambasadorem kampanii „LOTOS – Mistrzowie w pasach” jest trzykrotny Mistrz Europy w Rajdach Samochodowych Kajetan Kajetanowicz!!!

Serdecznie zapraszamy !!!

6. edycja LOTOS – Mistrzowie w pasach

PIT STOP – punkt ekspercki na stacji paliw LOTOS

12 sierpnia w godz. 11.00-17.00 przy ul. Zakładowej 67 w Łodzi