Nowości Best Film

680
„Cudowny świat szczeniąt”, „Cudowny świat kociąt”, „Serengeti” i „Planety” to cztery premiery DVD przygotowane przez Best Film we współpracy z BBC Earth, które 14 listopada trafią do sklepów w całej Polsce.

„Cudowny świat szczeniąt”, „Cudowny świat kociąt” to wspaniała propozycja dla najmłodszych oraz wszystkich miłośników czworonożnych pupili. W serialu oglądamy świat oczami małych psów i kotów, śledzimy ich poczynania w kluczowych momentach pierwszego roku życia – wraz z nimi przeżywamy pierwsze samodzielne próby, upadki i sukcesy.
Tym maluchom nie można się oprzeć!

Każda złotówka ze sprzedaży obu w/w płyt wspiera akcję „Karmimy Psiaki”, której celem jest eliminowanie bezdomności zwierząt poprzez znajdowanie domów, pomoc schroniskom oraz popularyzację odpowiedzialnych adopcji.

„Serengeti” zabiera nas do Parku Narodowego Serengeti w północno – zachodniej Tanzanii, jednego z największych chronionych ekosystemów na świecie. Spotkamy tu pasję i poświecenie, przyjaźń i stratę, zazdrość i rywalizację, tragedię i ostateczne zwycięstwa. Dla bohaterów serialu będzie to emocjonująca historia roku, który na zawsze zmieni ich życie.

„Planety” to pięcioodcinkowy serial, który przybliża widzom dramatyczny moment narodzin i ewolucję poszczególnych planet i całego Układu Słonecznego – od najbliższych Słońcu Merkurego, Wenus i Ziemi po bardziej oddalone: Mars, Jowisz, Saturn, Uran i Neptun. Dzięki najnowszym osiągnięciom nauki odkrywamy tajemnicze krajobrazy odległych planet oraz pełne dramatyzmu procesy, które ukształtowały znany nam świat. Odwiedzamy też księżyce i asteroidy.
Przewodnikiem w podróży po arcyciekawym wszechświecie jest prof. Brian Cox, brytyjski fizyk cząstek elementarnych i znany popularyzator nauki.