Pucio w kolejnej odsłonie

351

Po „Co robi Pucio”, „Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zadania”, tym razem Wydawnictwo Nasza Księgarnia zaprezentowała kolejnego Pucia.

„Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków”. Jest to publikacja przeznaczona już dla starszych naszych milusińskich. Przeznaczonych dla Przedszkolaków, którzy już w większości potrafią bardzo dużo.

Nie tylko potrafią się wspaniale bawić z rodzicami, oraz z kolegami i koleżankami w przedszkolu, ale również potrafią już doskonale mówić, co jest ogromną przyjemnością dla „Cioć” w przedszkolach oraz ich rodziców, co potwierdza piszący te słowa, mający przedszkolaka w domu.

Ostatnio rodzina Pucia powiększyła się o malutkiego Bobo, czyli braciszka Pucia. Wcześniej Pucio jeszcze bez Boba wybrał się na odlotowe wakacje na Kaszubach.

Pucio podczas wakacji na Kaszubach jest ulubieńcem miejscowych gości.Pucio pomoże wszystkim milusińskim w humorystyczny i bardzo ciekawy sposób wymawiać pierwsze sylaby, słowa oraz zdania. Jest to bardzo ciekawa pozycja na naszym rynku wydawniczym dla wszystkich rodziców.

„Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków to książeczka adresowana dla dzieci w wieku przedszkolnym, którzy dużo czasu spędzają w przedszkolu ze swoimi ukochanymi „ciociami” oraz zabawą związaną z artykulacją, czyli prawidłowym wymawianiem, głosek, sylab oraz poszczególnych słów jak również zdań.

„Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków” spowoduje to, i utwierdzi rodziców czy ich najmłodsi milusińscy mają problemy z wymową, czy też prawidłowo się rozwijają, oraz czy potrzebna jest im konsultacja specjalistów typu logopedy dziecięcego, których w naszym kraju nie jest zbyt wielu.

Ogólnie polecamy „Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków”.