„Zostań Niebieskim Mikołajem”

177

Autor: KPP Tomaszów Mazowiecki

14 grudnia 2019 roku Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi zorganizowała Charytatywny Bieg dla Domu Małego Dziecka w Łodzi pod hasłem „Zostań Niebieskim Mikołajem”. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 11:00 w Lesie Łagiewnickim przy ul. Wycieczkowej 86 w Łodzi (Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym). Przy okazji biegu zorganizowana została zbiórka dla podopiecznych tego wyjątkowego Domu, do której włączyli się pracownicy i funkcjonariusze KPP Tomaszów Maz.

W ramach zbiórki przeprowadzonej w tomaszowskiej komendzie zebrane zostały środki czystości, pieluszki, żywność dla dzieci, a także odzież, słodycze i zabawki, które stanowić będą świąteczne podarunki dla podopiecznych Domu Małego Dziecka w Łodzi.

Zbiórka podarunków trwała 3 tygodnie. Dzięki wsparciu policjantów i pracowników komendy udało się zebrać wiele produktów pierwszej potrzeby, które zostały przekazane podczas imprezy. Mamy nadzieję, że zebrane przez tomaszowską komendę podarunki wywołają uśmiech na twarzach maluchów i umilą dzieciom świąteczny czas. 

Dziękujemy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi za umożliwienie  współtworzenia tej niezwykłej akcji a  pracownikom i funkcjonariuszom tomaszowskiej komendy za zaangażowanie,  przekazane  podarunki i pomoc w zbiórce.