Zakończenie roku szkolnego w SP Nr 12

270

Autor: SP Nr 12 im. Jana Pawła II

Kolejny rok szkolny zakończył się dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim bardzo pomyślnie. Na pewno w nieco innej odsłonie, ale zgodnie z wymogami sanitarnymi niezbędnymi do zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim osobom przebywającym na terenie placówki.

Ze względu na wciąż obowiązujący stan epidemii i związane z tym ograniczenia  sanitarne, nie odbyła się tradycyjna akademia. Wychowawcy rozdawali uczniom świadectwa na dziedzińcu szkolnym o wyznaczonej godzinie i w odpowiednich odstępach czasowych między poszczególnymi klasami. Jedynie absolwenci klas ósmych otrzymali swoje promocje podczas krótkiego pożegnania w sali gimnastycznej.

W tym dniu nauczyciele sprawowali dodatkowe dyżury mające na celu zapewnienie porządku i bezpieczeństwa podczas uroczystości jak i przed oraz po jej zakończeniu.

Wzorem lat ubiegłych wielu uczniów otrzymało nagrody książkowe za wybitne osiągnięcia w nauce i w sporcie, które ufundowała Rada Rodziców.

Tytuł „Ucznia Roku” przyznano Ninie Kociuckiej i Bartłomiejowi Gierczakowi, którzy osiągnęli ex aequo średnią ocen 5,83. Natomiast „Absolwentką Roku” została uczennica Wiktoria Bernacka ze średnią ocen 5.47.

Gratulujemy i wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów oraz udanego wypoczynku. Mamy nadzieję, że cali i zdrowi spotkamy się w nowym roku szkolnym.

„Do widzenia. Do miłego zobaczenia!!!”