Uroczysta gala dla naszych olimpijczyków

563

Autor: II LO im. Stefana Żeromskiego

26 czerwca w naszej szkole odbyła się skromna, ale podniosła uroczystość rozdania nagród dwóm naszym wybitnym olimpijczykom, którzy są tegorocznymi absolwentami. Z rąk Pana Dyrektora Arkadiusza Broniarka nagrody odebrali: Hubert Borzuta z klasy III biologiczno-chemicznej (m.in. finalista 66 Olimpiady Chemicznej i finalista XXXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej) oraz Paweł Śmigiel z klasy III menedżerskiej (m.in. finalista Olimpiady Geograficznej oraz stypendysta Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2019/2020).

Wyróżnienia otrzymali także nauczyciele przygotowujący naszych uczniów do olimpiad: Pani Kinga Marcińczak, Pani Marzena Żegota-Doryń oraz Pani Ilona Śmigiel.

Wychowawczynią Huberta była Pani Monika Smolińska, a Pawła Pani Ilona Śmigiel.