Barbara Zima ambasadorką marki JAKO w Polsce

1192

Barbara Zima, bramkarka ręczna, medalistka Mistrzostw Polski, została ambasadorką marki JAKO w Polsce !

JAKO to producent najwyższej jakości ubiorów sportowych. W strojach JAKO występują sportowcy w 50 krajach, kilkuset reprezentacjach narodowych i ponad stu tysiącach klubów na całym świecie. W Polsce JAKO współpracuje m.in. Polskim Związkiem Podnoszenia Ciężarów, z narodową reprezentacją Polski w triathlonie, piłkarzami Górnika Łęczna, piłkarkami ręcznymi KPR Kobierzyce i koszykarkami Ślęzy Wrocław.

Barbara Zima, jedna z najbardziej utalentowanych bramkarek ręcznych młodego pokolenia w Polsce, będzie promować markę JAKO i jej produkty w Polsce. Basia jest aktualną brązową medalistką Mistrzostw Polski i czołową zawodniczką drugiej ekipy w tabeli PGNIG Superligi Kobiet, rewelacji rozgrywek piłki ręcznej ostatnich lat – KPR Gminy Kobierzyce. Ma też za sobą pierwsze, udane występy w reprezentacji narodowej naszego kraju.

Podążając za dynamicznym rozwojem firmy, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oraz poszerzając portfolio marki, podejmujemy współpracę z zawodnikami budującymi przyszłość polskiego sportu mówi Tomasz Mojsa, Dyrektor Handlowy JAKO Polska. Z dumą wspieramy młodych utalentowanych zawodników. Stawiamy na osoby, których historia i osobowość idealnie wpasowują się w strategię firmy JAKO – dodaje.

– Barbara Zima wytrwale dąży do realizacji najwyższych sportowych celów. Pokazuje, że dzięki pasji, ciężkiej pracy indywidualnej i współpracy w drużynie można osiągnąć sportowy sukces. Hasłem naszej firmy jest „We Are Team”. Basia świetnie wpisuje się w to przesłanie – mówi Wojciech Basiuk, Dyrektor Sportowy JAKO Polska, były trener reprezentacji narodowej w piłce nożnej kobiet.

– Bardzo się cieszę z możliwości współpracy z firmą JAKO, w której strojach gram od kilku sezonów, osiągając sukcesy razem z moim klubem KPR Gminy Kobierzyce – powiedziała Basia Zima. Wierzę, że dzięki naszej współpracy wiedza klientów o  marce JAKO się pogłębi i zainspiruje niejedną osobę w spełnianiu swoich sportowych marzeń.