Dziś doborowy czwartek!

184

Autor: KPP

Myśleliście kiedykolwiek o służbie w Policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w tej formacji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z służbą mundurową? Teraz wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji. Uwaga ! DYŻURY BĘDĄ ODBYWAĆ BĘDĄ SIĘ W KAŻDY CZWARTEK w godz. 14:00 – 16:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy Panfil 44. ZAPRASZAMY.

We wszystkich komendach miejskich i powiatowych policji garnizonu łódzkiego, w godzinach popołudniowych będą odbywały się specjalne „DOBOROWE DYŻURY”. Podczas tego dnia będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się jaki jest zakres działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Będzie można także złożyć dokumenty niezbedne do rozpoczęcicia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

Zainteresowana spotkaniami osoba może zgłosić się do dowolnej jednostki policji w województwie łódzkim w każdy piewrszy czwartek miesiąca.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych, ,,doborowe dyżyżury” w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim prowadzone będą w każdy czwartek. Poniżej kryteria przyjęcia do służby w Policji, a także omówienie poszczególnych etapów rekrutacji:

LINK:    DOBÓR DO SŁUŻBY W ŁÓDZKIEJ POLICJI 

Przyjdźcie do nas osobiście a dowiecie się jak zostać jednym z NAS.

Szczegóły na naszym doborowym Facebooku i Instagramie:

http://@Zostań Łódzkim Policjiantem
#ZostańŁódzkimPolicjantem

Uwaga!!!

W Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy Panfil 44 dyżury prowadzone są w każdy czwartek w godz. 14:00 – 16:00.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

TEL. KONTAKTOWY 47 846 22 27