ZUS i ŁIPH zapraszają na webinarium dla przedsiębiorców

114

Zakład Ubezpieczeń Społecznych  I Oddział w Łodzi  i Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa zapraszają na webinarium, którego tematem  będzie: „Ewolucja świadczenia postojowego i zwolnienia z opłacania składek na tle kolejnych tarcz antykryzysowych”.

Webinarium odbędzie się 15 marca 2021 r., w godzinach od 11:00 do 13:00.

Zapisy pod adresem: rejestracja@izba.lodz.pl, przyjmowane będą do 14 marca 2021.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM i będzie rejestrowane, dlatego prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną (RODO) na stronie internetowej ŁIPH, gdzie znajdziemy też więcej szczegółów dotyczących webinarium (link).

W trakcie spotkania eksperci z I Oddziału ZUS w Łodzi podsumują kolejne zmiany przepisów w zakresie świadczenia postojowego i zwolnienia z opłacania składek na tle kolejnych tarcz antykryzysowych, w tym także zmian, które weszły w życie w tym zakresie 28 lutego 2021 r.

Istnieje możliwość zadania pytań ekspertom przed wydarzeniem, aby odpowiedź w trakcie spotkania online była jak najbardziej wyczerpująca. Pytania do ekspertów prosimy wysyłać na adres: rejestracja@izba.lodz.pl do 12 marca (piątek).

Zapraszamy!

Projekt wspierają: Business Centre Club; Klub 500, Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi.

Monika Kiełczyńska

Regionalny rzecznik prasowy ZUS

województwa łódzkiego