Militarna Strefa Sportu

206

Autor: ZSP Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

W sobotę 06 listopada 2021r. z okazji 103. rocznicy Odzyskania Niepodległości odbył się turniej w piłce nożnej pięcioosobowej w m. Książenice. KATEGORIE: • Służby mundurowe : wojsko, policja, straż miejska, staż pożarna, straż graniczna, służba więzienna, leśnicy itp. • Szkoły mundurowe • OPEN: firmy, instytucje, osoby prywatne Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas mundurowych w składzie: Dawid PYŚKA 4Iw Mikołaj JAWORSKI 4Iw Michał BEKASIEWICZ 4Iw Michał KACZOROWSKI 4Iw Antoni Przyborek 4Iw Paweł PIECHOTA 4Iw Michał ROSSITTO 4Iw Maciej KOTOWSKI 2Mtw W związku z brakiem zgłoszeń spośród szkół mundurowych nasi uczniowie zostali dopisani do grupy służb mundurowych gdzie musieli stawić czoła i walczyć z doświadczonymi drużynami żołnierzy oraz policji. Po całym dniu zmagań i walki nasi uczniowie zajęli VI miejsce, tym samym zdobywając nowe doświadczenie oraz lekcję pokory doświadczenia nad młodością. W tym samym czasie odbyły się zawody sprawnościowo wytrzymałościowe z elementami CrossFitu “Sportowi Mundurowi” w których również brali udział nasi uczniowie. W tej konkurencji w kategorii kobiet reprezentowała nasza szkołę Oliwia SMUGAŁA zajmując ostatecznie III miejsce, tym samym zdobywając brązowy medal, puchar oraz dyplom. Gratulujemy i dziękujemy uczestnikom za udział i zaangażowanie.