Liga Mistrzów UEFA na ekranach kin Helios!

395

Elitarne rozgrywki piłkarskie powracają na wielki ekran! Tegoroczne pary ćwierćfinałowe zapowiadają się wyjątkowo emocjonująco, a to dopiero początek decydującej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA. Już od 5 kwietnia transmisje najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek piłkarskich zagoszczą ponownie na ekranach kin Helios.

Wraz z partnerem seansów – Telewizją Polsat – sieć kin Helios będzie transmitować wybrane spotkania od ćwierćfinałów, aż do wielkiego finału, który zostanie rozegrany w niedzielę, 28 maja w Paryżu. Pewne jest to, że żadnej z drużyn nie zabraknie sportowego ducha walki na najwyższym poziomie!

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na spotkania najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na wielkim ekranie. Bilety na transmisje meczów Champions League dostępne są pod adresem: www.helios.pl/uefa2022 oraz w kasach kin Helios w całej Polsce. Tego sportowego wydarzenia absolutnie nie można przegapić – na widzów czekają wyjątkowe emocje na najwyższym poziomie!