„Kraina uśmiechu” Lehára z Piotrem Beczałą – Seans z Cyklu Helios na Scenie

76

Sieć kin Helios zaprasza na najnowszą odsłonę wyjątkowego cyklu Helios na Scenie. Na wielkich kinowych ekranach, w doskonałych warunkach, jakie gwarantują klimatyczne sale, już niedługo bo 6 lipca zaprezentowana zostanie operetka „KRAINA UŚMIECHU”.

„Kraina uśmiechu” – operetka Franza Lehára w trzech aktach z 1929 roku – to kolejna mocna pozycja w repertuarze cyklu Helios na Scenie. Piotr Beczała, jeden z najlepszych obecnie tenorów na świecie, w roli księcia Su-Czonga, śpiewającego słynną arię „Twoim jest serce me” – to najsilniejszy atut zuryskiego spektaklu. Drugim jest wysmakowana inscenizacja. Dzieło Ferenca Lehára, autora „Wesołej wdówki”, jest bardzo nietypowe jak na reprezentanta gatunku operetkowego, bo nie ma happy endu… Historia wiedenki Lizy, która zakochała się w chińskim księciu i dla niego postanowiła rozpocząć nowe życie w Chinach, nie kończy się dobrze.

Szczegółowe informacje dotyczące najnowszej odsłony cyklu Helios na Scenie dostępne są na dedykowanych stronach: www.helios.pl/kraina oraz www.helios.pl/halka, w kasach wybranych kin Helios oraz w nowej aplikacji mobilnej. Planując wizytę w kinie i kupując bilet wcześniej, kinomani mogą wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić więcej.