Ceramika Paradyż po raz kolejny zadbała o pracowników

91

Dla Ceramiki Paradyż najważniejszym filarem są jej pracownicy. Jedną z wartości, która wyróżnia tę spółkę jest troska o zdrowie i komfort wszystkich zatrudnionych w firmie osób.

Dzięki współpracy z PZU w dniach 15-16 oraz 19 września zorganizowano w Tomaszowie Mazowieckim i Opocznie badania medyczne w zakresie profilaktyki nowotworowej. Z możliwości skontrolowania stanu zdrowia mogły skorzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni.

W ramach badań wykonywano bezpłatne konsultacje radiologiczne wraz z badaniami USG a dla damskiej części zespołu przygotowano dodatkowo instruktaż z samobadania piersi, prowadzony przez wykwalifikowaną położną.

Tegoroczna akcja, podobnie jak poprzednie prozdrowotne działania Ceramiki Paradyż, skierowane do jej pracowników, cieszyła się wśród nich dużym powodzeniem.

– Jestem bardzo zadowolony, że zorganizowana wraz z PZU akcja wywołała wśród naszych pracowników tak duże zainteresowanie. Ogromnie zależy nam na tym, żeby edukować nasz zespół w zakresie świadomości potrzeby wykonywania takich badań. Darmowa ultrasonografia to kolejny aspekt działalności Zarządu dla osób zatrudnionych w naszej firmie. Podobne przedsięwzięcia mamy już zaplanowane na przyszły rok – tłumaczy Piotr Tokarski, Prezes Zarządu Ceramiki Paradyż.

Aby ułatwić jak największej ilości osób udział w akcji, badania zorganizowano w trakcie czasu pracy. Dzięki przedsięwzięciu w ciągu 3 dni przebadano aż 256 osób.