Polecamy: Wolny jak motyl

155

Kirsty Moseley, autorka hitu „Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno” powraca z piękną powieścią obyczajową, którą pokochały brytyjskie czytelniczki.

14 września bieżącego roku nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się powieść obyczajowa „Wolny jak motyl” znanej brytyjskiej autorki Kirsty Moseley, piszącej również pod nazwiskiem Josie Williams. Parze bohaterów – młodej, ale doświadczonej przez życie Emmie i beztroskiemu celebrycie Carlstonowi – przyjdzie zmierzyć się z konsekwencjami sławy, która odziera z prywatności i obnaża nawet głęboko skrywane sekrety. Czy ich relacja przetrwa tę niełatwą próbę?

O KSIĄŻCE:

Dwoje ludzi

Dwa światy

Carson Matthews, najprzystojniejszy motocyklista MotoGP, najbardziej prestiżowych zawodowych wyścigów motocyklowych na świecie, żyje beztroskim życiem celebryty. Jego jedynym zmartwieniem jest to, by utrzymać się na pozycji lidera. Ulubioną weekendową rozrywką Carsona są odwiedziny u pewnej blondynki pracującej w Angels Gentelmen’s Club.

Emma Bancroft stara się wiązać koniec z końcem, pracując na godziny jako kelnerka i tancerka erotyczna w londyńskim klubie dla mężczyzn. Przygnieciona ciężarem zbyt wielu obowiązków, od dwóch i pół roku dźwiga też ciężar pewnej tajemnicy.

Prasa całego świata śledzi każdy ruch Carsona, więc jego relacja z Emmą i jej tajemnica już wkrótce stają się medialną sensacją…

Książce patronują lubimyczytac.pl oraz Wirtualna Polska

Wydawca: