„One Piece Film: Red” w Helios ANIME 4-6 i 9 listopada 2022

79

Od piątku, 4 listopada, na ekranach wszystkich kin Helios odbędą się wyjątkowe seanse w ramach nowego projektu sieci HELIOS ANIME. Na ekranach zaprezentowany zostanie „One Piece Film: Red” – japoński animowany film akcji fantasy.

Uta – najbardziej kochana piosenkarka Świata. Jej głos, który ukrywa jej prawdziwą tożsamość został opisany jako „Nie z tego świata!”. Po raz pierwszy pojawi się publicznie podczas koncertu na żywo, na którym pojawią się między innymi Słomkowe Kapelusze i Luffy.

Podczas gdy miejsce koncertu wypełniają fani Uta – podekscytowani piraci, przyglądająca się wszystkiemu uważnie marynarka wojenna i Słomkowe Kapelusze prowadzone przez Luffy’ego, który po prostu przyszedł cieszyć się jej występem. Głos, na który czekał cały świat, zaraz zabrzmi jak nigdy dotychczas. Historia rozpoczyna się od szokujących słów, że tajemnicza piosenkarka jest córką samego Shanksa!

„One Piece Film: Red” to japoński animowany film akcji fantasy z tego roku w reżyserii Gorô Taniguchi i wyprodukowany przez Toei Animation. Jest to piętnasty film fabularny z serii One Piece, oparty na mandze o tym samym tytule napisanej i zilustrowanej przez Eiichiro Odę, który pracował przy filmie jako konsultant kreatywny.

HELIOS ANIME to nowy projekt sieci stworzony z myślą o fanach gatunku, którzy do tej pory nie mieli możliwości zobaczenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. W ramach cyklu prezentowane są największe hity i światowe produkcje na najwyższym poziomie.

Bilety na pokazy filmu „One Piece Film: Red” dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, a także na stronie: www.helios.pl/onepiecefilmred oraz w nowej aplikacji mobilnej.