Piąte urodziny Areny Lodowej – atrakcji nie zabraknie

255

Autor: Urząd Miasta

Tomaszowska Arena Lodowa 17 grudnia będzie obchodziła swoje 5 urodziny. Z tej okazji o godzinie 18 rozpocznie się wyjątkowa ślizgawka. Podczas fantastycznej zabawy na lodzie nie zabraknie wielu urodzinowych niespodzianek!

W wyjątkowym Kole Fortuny będzie można wygrać ciekawe upominki, Vouchery od Pizzerii Capone i wiele, wiele innych nagród. Między innymi będzie można wygrać NAGRODĘ SPECJALNĄ/NAGRODĘ NIESPODZIANKĘ w tramach przygotowanego przez Organizatorów konkursu.

Więcej informacji o konkursie – tutaj.

To nie koniec urodzinowych atrakcji, ponieważ wieczór uświetni koncert samego Chmiela! To będzie nie tylko szczególna ślizgawka, ale i prawdziwe urodzinowe widowisko. Zatem jego uczestnicy mogą spodziewać się występów, które z pewnością zrobią na nich ogromne wrażenie. W pokazie akrobatyki powietrznej swoje umiejętności zaprezentują podopieczne Aerial Pasja Studio. To jednak nie koniec artystycznych doznań. Będzie można także podziwiać prawdziwy kunszt Akademii Tańca Sportowego Aster, która zaprezentuje fantastyczne układy taneczne.

Najmłodsi ślizgawkowicze z pewnością ucieszą się na wieść o dmuchanym placu zabaw, który powstanie na śródtorzu. Imprezę poprowadzi niezawodne FBI – Federalne Biuro Imprez. Będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie nie tylko w Fotolusztrze, ale i w Fotobudce 360! Nie zabraknie także tort urodzinowego. Serdecznie zapraszamy!

Tomaszowianie tym razem świętować będą ZA DARMO! Mieszkańcy miasta za okazaniem Karty Tomaszowianina oraz uczniowie tomaszowskich szkół za okazaniem legitymacji szkolnej, wejdą na ślizgawkę BEZPŁATNIE!