„El Clásico”- piłkarski hit na ekranach kin Helios

939

Najsłynniejsze piłkarskie derby świata powracają na ekrany kin Helios! Mecz FC Barcelona – Real Madryt zostanie zaprezentowany w znakomitych warunkach jakie gwarantuje sala kinowa już w najbliższą niedzielę, 19 marca 2023 roku.

W poprzednim El Casico, w październiku 2022 triumfował Real Madryt, jednak w tym roku Barcelona już dwa razy pokonała królewskich, ostatni raz całkiem niedawno – 2 marca w półfinale Pucharu Króla.  Czy dobra passa się utrzyma i Robert Lewandowski poprowadzi swój zespół po raz trzeci po zwycięstwo z odwiecznym rywalem dumy Katalonii? Przekonamy się już w niedzielę, 19 marca.

Pamiętajmy jednak, że to Real Madryt jest aktualnie najlepszą drużyną w Europie i ma w swoim składzie takie gwiazdy jak Benzema czy Vinicius. Wszystko to sprawia, że na Camp Nou możemy spodziewać się naprawdę solidnego piłkarskiego spektaklu. Czy można sobie wyobrazić lepsze warunki do delektowania się piłką na najwyższym poziomie niż wielki ekran, wygodne fotele i doskonały dźwięk? Chyba każdy kibic przyzna, że to zdecydowanie wymarzone środowisko dla fanów futbolu na najwyższym poziomie.

El Clásico w kinach Helios rozpocznie się 19 marca, o godzinie 20:45. Bilety na seanse dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, a także na stronie www.helios.pl/elclasico oraz w nowej aplikacji mobilnej.