Ale Kino – zmiana filmu

137

Autor: MCK

Planowany na 14 czerwca w MCK Tkacz w cyklu Ale Kino film pt. „Jak ojciec i syn” japońskiego reżysera Hirokazu Kore-edy z przyczyn technicznych nie będzie mógł być wyświetlony. Zamiast niego dla kinomanów przygotowaliśmy projekcję zabawnej francuskiej komedii pt. „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże”. Godzina emisji (godz. 18) pozostaje bez zmian.

Proponowany tytuł, którego reżyserem jest Philippe de Chauveron, to kolejna odsłona przezabawnych przygód rodziny Verneuil, którą widzowie znają z pierwszej części „Za jakie grzechy, dobry Boże”. I tym razem nie zabraknie zaskakujących i komicznych sytuacji oraz intryg, które mają doprowadzić do pozostania we Francji córek i zięciów głównych bohaterów.

Trzecią część filmu, zatytułowaną „A oni dalej grzeszą, dobry Boże” będziecie mogli obejrzeć 14 lipca o godz. 21 na pl. Kościuszki w ramach cyklu „Kino na leżakach”.

Bilety zakupione na seans „Jak ojciec i syn” 14 czerwca zachowują ważność i upoważniają do wejścia na projekcję filmu „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże”.

W przypadku rezygnacji z udziału w projekcji, bilety zakupione w sekretariacie MCK można zwrócić stacjonarnie po okazaniu dowodu zakupu. Jeżeli ktoś kupił bilet online, a chce go zwrócić, powinien skontaktować się z portalem Biletyna.pl.

Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do wspólnego oglądania filmu „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże”.