Świąteczny koncert André Rieu w kinach Helios

129

Helios zaprasza na najnowsze muzyczne widowisko mistrza walca. „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” to koncert przygotowany specjalnie na wyjątkowy czas Świąt. Premiera już 8 grudnia we wszystkich kinach sieci!

Wszyscy sympatycy Maestro słyszeli o holenderskim mieście Maastricht, z którego pochodzi wszechstronny muzyk. To właśnie tam odbywa się wiele jego koncertów, w tym najnowszy, zatytułowany „Śnieżne Boże Narodzenie”. Lokalna sala koncertowa przemieni się z tej okazji w wyjątkową zimową krainę, w której wybrzmiewają najpiękniejsze kolędy i świąteczne przeboje. Skrzypek zapowiada repertuar pełen radości, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów, a na scenie niezmiennie będzie towarzyszyła mu Orkiestra Johanna Straussa.

André Rieu zwrócił się do swoich miłośników tymi słowami: Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Niech Święta będą dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!

Koncerty André Rieu to muzyczne spektakle, łączące w sobie klasyczne walce Johanna Straussa i inne gatunki muzyki poważnej ze standardami muzyki rozrywkowej. Maestro czaruje publiczność wariacjami na temat ponadczasowych przebojów, a także wirtuozersko miesza różnorodne style.

Helios zaprasza melomanów na świąteczny seans! Bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/andresbn, a także w kasach kin i aplikacji mobilnej. W ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” dokonując zakupu z wyprzedzeniem, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.