Srebro „Trójki” w powiecie

170

Autor: SP Nr 3 im. Józefa Piłsudskiego

Kolejny mały sukces dopisujemy do swojego sportowego dorobku szkolnego. Tym bardziej miło iż zdobyty w dniu, kiedy nasza szkoła otwiera swoje drzwi dla przyszłych kandydatów chcących podjąć naukę w Szkole Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim.

Otóż reprezentacja chłopców naszej szkoły wywalczyła dzisiaj drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tomaszowskiego w Koszykówce. W półfinale pokonaliśmy Szkołę Podstawową w Lubochni a w finale musieliśmy uznać wyższość po raz kolejny w tegorocznych rozgrywkach SP 1 w Tomaszowie Mazowieckim.

Trzecie miejsce zajęła SP z Rokicin.Barw naszej szkoły bronili: Szymon Kosior- kapitan, Stefan Adamus, Jakub Duła, Patryk Jamrożek, Antoni Kowalczyk, Jakub Pawlikowski, Kacper Stępowski, Franciszek Zysiak i Miłosz Żychliński.