BREAK FEST powrócił!!!

444

Impreza została reaktywowana po prawie rocznej przerwie. Tym samym chłopaki z EKSPANDORA udowodnili, że wystarczy odrobina chęci i zaangażowania, aby przy niskich nakładach gotówki zorganizować w pełni profesjonalną imprezę.

Mieliśmy dużo szczęścia, że trafiliśmy do Katarzyny Bernackiej – Rutkowskiej, dyrektor GOKu, która zapewniła nam całe zaplecze. Do tego podkreślamy kluczową rolę, jaką przy organizacji imprezy odegrał ZIMNY – dealer samochodów Skoda i Volkswagen. Bez Ich pomocy oraz zaufania, jakim nas obdarzyli, impreza na pewno by się nie odbyła!!!

Jako pierwszy na scenie wystąpił EKSPANDOR. Jak sami potem stwierdzili, był to ich najlepszy koncert w karierze. Dali popis technicznego i ciężkiego grania połączonego z żywiołowym ruchem scenicznym i charyzmą. Sobotnim koncertem chłopaki rozpoczęli swoją trasę koncertową.

Zaraz po nich wystąpił rap‘n’rollowy zespół BAKFLIP w towarzystwie W2B, czyli najlepszych w kraju beatboxerów. Kapela zaprezentowała cały swój materiał, który na początku kwietnia będzie dostępny w sklepach w całej Polsce.

Co z kolejna impreza? Jeśli tylko nasz napięty grafik na to pozwoli, to z pewnością V edycja BREAK FEST się odbędzie! Zrobimy wszystko, żeby tak się stało!