15 grudnia – rekreacja z TKKF i OSiR

380

Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM”

Wyniki 5 kolejki:

Polskór – Extom    2 : 1 22,-24,6
Senior – Policja 2 : 0 17,23
TKKF ZNP – WKS Hubal  2 : 0 17,21
II LO – LKS Lubochnia 2 : 1 24,-23,7
Hubal – Energetyk 2 : 0 13,17
Caparol – Mechanik 2 : 1 -22,22,8
Pauzował: Junior    

Tabela po 5 kolejkach:

1. TKKF ZNP 5 10 10:1
2. Extom 5 9 9:2
3. Polskór  5 9 8:3
4. Hubal 4 8 8:1
5. WKS Hubal  5 8 6:4
6. Junior   4 7 6:3
7. Mechanik 5 7 5:7
8. Caparol   5 7 5:7
9. Senior 4 6 5:4
10. II LO 5 6 3:9
11. Lubochnia  5 5 2:10
12. Policja   4 4 0:8
13. Energetyk  4 4 0:8

Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażka-1 pkt., walkower-0

Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym o Puchar „APPETITO”

Wyniki 3 kolejki:

DOK Dalmet – Ezbud I 9:1
4biznes.net – TKKF ZNP 7:3
DOK Apteka – DOK Planpol  6:4
Serwis-TIR – DOK Flaming  9:1
M.A.K.S. TKKF Roland – TKKF Ogniwo 7:3
Pauzował: SPL  

Tabela po 3 kolejkach:

1.  4biznes.net   3 9 26:4
2.  Serwis -TIR  3 9 24:6
3. M.A.K.S. TKKF Roland   3 8 20:10
4.  TKKF Ogniwo  3 7 20:10
5. DOK Dalmet 2 6 19:1
6. DOK Flaming  3 5 12:18
7. DOK Apteka 3 5 6:24
8. TKKF ZNP   3 4 11:19
9. DOK Planpol  3 3 5:25
10. SPL  2 2 5:15
11. Ezbud I  2 2  2:18

Punktacja: zwycięstwo-3 pkt., porażka-1 pkt., walkower-0

9. Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar PPH „POLSKÓR”
Wyniki 3 kolejki:

  Kręgle  Punkty
1. Parkiet-Dom 761 10
2. Artom 719 9
3. Melgo II 715 8
4. Pionierki 696 7
5. TIT 696 6
6. Didex 694 5
7. Melgo I 690 4
8. Polskór  657 3
9. TKKF Ogniwo I 646 2
10. TKKF „Ogniwo II” 602 1

Tabela po 3 kolejkach:

  Punkty  Kręgle
1.Parkiet-Dom 29 2241
2.Pionierki 26 2143
3.Artom 22 2142
4.Melgo II 20 2112
5.TKKF Ogniwo I 17 2081
6.Didex 14 2094
7.TIT 13 2047
8.Melgo I 12 2038
9.Polskór 12 2023
10.TKKF „Ogniwo II” 3 1773

Miejska Liga Koszykówki o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji

Wyniki 5 kolejki:

Wiking – New Age – 71:48 (36:21)
(Mateusz Adamczyk 21p –Mariusz Opólski 17p)

Sępy FM Polska – TOMY Brothers – 79:67 (32:27)
(Sebastian Szewczyk 19p – Michał Kupczyk 21p)

AND 1 – Biegun Team – 115:18 (44:7)
(Mordaka Robert 26p – Patryk Biegun 8p)

Wojownicy – Gimnazjum Zawada – 150:25 (74:8)
(Bartłomiej Idzikowski 102p – Kamil Gawarzyński 15p)

Tabela po 5 kolejkach:
 

1. WOJOWNICY     5 10 586:142
2. SĘPY FM POLSKA    10 569:239
3. TOMY BROTHERS  9 525:208
4. AND1 6 361:330
5. NEW AGE 6 264:446
6. WIKING 7 321:378
7. GIMNAZJUM ZAWADA 6 217:514
8. BIEGUN TEAM 5 88:674

Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażka-1 pkt., walkower-0

II Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym

Wyniki 3 turnieju klasyfikacyjnego:
(pierwsza dwunastka)
1. Hubert Gawęda 100 pkt.
2. Konrad Cichosz 95
3. Bogusław Frankiewicz 90
4. Adam Korzeniewski 85
5. Dariusz Będzyński 80
6. Tomasz Rydz 75
7. Marcin Jeżak 70
8. Grzegorz Tokarski 65
9. Robert Trojak 60
10. Stanisław Pająk 55
11. Karol Lasota 50
12. Paweł Burchard 45

Klasyfikacja po 3-ch turniejach:

(pierwsza dwunastka)

1. Bogusław Frankiewicz 280 pkt.
2. Dariusz Będzyński 255
3. Konrad Cichosz 245
4. Marcin Jeżak 210
5. Hubert Gawęda 200
6. Karol Lasota 180
7. Tomasz Rydz 175
8. Paweł Burchard 150
9. Grzegorz Tokarski 140
10. Robert Trojak 135
11. Marek Dziedziński 120
12. Stanisław Pająk 100