16.Indywidualne Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w Kręglach o Puchar Firmy „STALBUD”- sezon 2009/2010

422

Wyniki 5-go turnieju klasyfikacyjnego – 7.01.2010r.                 

 

Mężczyźni:

Lp.    Imię i nazwisko                  Wynik

1.     Wojciechowski Tomasz          248
2.     Wojtalczyk Artur                  247
3.     Dziubecki Tomasz                 246
4.     Chrząszcz Jarosław               239
5.     Chojecki Sławomir                 238
6.     Lasota Jacek                       235
7.     Mordaka Jarosław                 235
8.     Korek Bogusław                    234
9.     Wojciechowski Krzysztof        231
10.   Zbroszczyk Sylwester            231
11.   Wągrodzki Grzegorz               229
12.   Gliszczyński Tomasz              227
13.   Wiskowski Sebastian             227
14.   Arkuszyński Piotr                  225
15.   Kucharczyk Andrzej               224
16.   Strzelecki Zbigniew               223
17.   Słowiński Maciej                   222
18.   Krężelewski Bartłomiej           218
19.   Sobierski Mieczysław             216
20.   Głogowski Jakub                   214
21.   Drechna Robert                    209
22.   Piotrowski Tomasz                208
23.   Józwik Stanisław                  208
24.   Ciesielski Paweł                    206
25.   Piotrowski Henryk                 196
26.   Nowak Zenon                      192                                

 

Kobiety:

Lp.    Imię i nazwisko                  Wynik

1.     Boros Beata                        246
2.     Strawińska Dorota                232
3.     Dziubecka Danuta                216
4.     Dębiec Monika                     207
5.     Drechna Agnieszka               194
6.     Danielik Agnieszka                193
7.     Wojtalczyk Katarzyna           184

 

Klasyfikacja generalna mężczyzn po pięciu turniejach:

 

Lp.    Imię i nazwisko               Punkty

1.     Zbroszczyk Sylwester          625
2.     Dziubecki Tomasz                600
3.     Wojciechowski Tomasz         590
4.     Wojtalczyk Artur                 520
5.     Chrząszcz Jarosław              470
6.     Korek Bogusław                   450
7.     Wiskowski Sebastian            445
8.     Wągrodzki Grzegorz             430
9.     Arkuszyński Piotr                 415
10.   Zbroszczyk Sławomir            385
11.   Zbroszczyk Arkadiusz           380
12.   Sobierski Mieczysław            375
13.    Plich Leszek                       370
14.    Piotrowski Tomasz               370
15.    Wojciechowski Krzysztof      335
16.    Gliszczyński Tomasz            330 
17.    Mordaka Jarosław               290 
18.    Chojecki Sławomir               280
19.    Głogowski Jakub                 270
20.    Piotrowski Henryk               270
21.    Kucharczyk Andrzej             260
22.    Lasota Jacek                     250
23.    Nowak Zenon                    245
24.    Dębowski Klaudiusz             245
25.    Diduch Piotr                      240
26.    Ciesielski Paweł                  215
27.    Józwik Stanisław                205
28.    Słowiński Maciej                190
29.    Strzelecki Zbigniew            180
30.    Turoboś Karol                   150
31.    Dębiec Marcin                   135
32.    Grabowski Jacek                100
33.    Kumek Tomasz                   80
34.    Drechna Robert                  75
35.    Dębiecki Łukasz                  40
36.    Janik Krzysztof                   20
37.    Maciejewski Stefan             10
38.    Dziubecki Damian                10
39.    Ciszewski Jacek                   5
40.    Józwik Izydor                      5
41.    Pietrzak Jacek                     5
42.    Głogowski Sebastian             5
43.    Dębowski Wiktor                  5
44.    Walczak Adam                     5

 

Klasyfikacja generalna kobiet po pięciu turniejach:

Lp.     Imię i nazwisko                 Punkty

1.     Strawińska Dorota                730
2.     Boros Beata                        720
3.     Dziubecka Danuta                670
4.     Danielik Agnieszka                630
5.     Dębiec Monika                     620
6.     Wojtalczyk Katarzyna           605
7.     Drechna Agnieszka               485
8.     Wiskowska Monika                225            

 

Klasyfikacja o Puchar Parkiet-Dom:

 

1)   Zbroszczyk Sylwester    – 1238
2)   Dziubecki Tomasz – 1219
3)   Wojciechowski Tomasz – 1212
4)   Wojtalczyk Artur – 1185
5)   Chrząszcz Jarosław – 1172
6)   Wiskowski Sebastian – 1167
7)   Strawińska Dorota – 1162
8)   Boros Beata  – 1158
9)   Arkuszyński Piotr – 1157
10)  Wągrodzki Grzegorz – 1156  

       

Puchar Andrzeja Kucharczyka:           

  • Zbroszczyk Sylwester – 268