Kolejne wysokie zwycięstwo!

853
Dotychczas odnoszą same zwycięstwa.
Już w 4 minucie gospodarze dość nieoczekiwanie objęli prowadzenie. Młoda Lechia szybko jednak otrząsnęła się po straconym golu i już dwie minuty później wyrównała. Kolejne bramki były kwestią czasu. Przy stanie 9:2 dla Lechii sędzia spotkania podyktował dwa rzuty karne dla Jutrzenki.Gospodarze dołożyli jeszcze jedno trafienie i gonili wynik.  Lechia jednak nie pozostała dłużna i zdobyła jeszcze kilka goli, w rezultacie kończąc mecz wysokim zwycięstwem 12:5.
Ośmiolatkowie trenowani przez Bartłomieja Jeske wystąpili w następującym składzie (obok nazwiska zdobyte bramki w kolejnych minutach meczu):
Oskar Sadowski 7″, Kacper Różycki 14″,16″,19″,Kacper Bąk 26″,30″,32″,40″, Oskar Niewiadomski 37″,Damian Nowakowski 46″, Hubert Krawczyk 49″,Bartłomiej Lenarcik 56″, Oliwier Nowak, Bartłomiej Gajewski, Janek Krupiński,Artur Brzostowicz,Kacper Kowalski,Mateusz Bąkowski