Zaproszenie na uroczystość z okazji kanonizacji Jana Pawła II

299

 

W sobotę, 26 kwietnia 2014 roku, o godzinie 18.00 odbędzie się msza święta, na której będziemy dziękować  za kanonizację papieży. Po mszy o godzinie 19.15 rozpocznie się koncert, w którym wystąpią chóry złożone z dzieci i młodzieży wszystkich tomaszowskich szkół oraz seniorzy z różnych parafii. W czasie koncertu wręczone zostaną nagrody laureatom konkursu plastycznego i multimedialnego zatytułowanego "Jan Paweł II – wczoraj, dziś, jutro". Młodzież z II LO będzie recytować utwory Papieża Polaka. Na zakończenie wystąpi zespół ewangelizacyjny, który wprowadzi w całonocne czuwanie przy relikwiach bł. Jana Pawła II i "noc konfesjonałów".

 

W niedzielę, 27 kwietnia będzie można uczestniczyć we mszy świętej kanonizacyjnej transmitowanej z Watykanu przed telebimem wystawionym na ulicy POW (wejście od ulicy św. Antoniego)

 

Wieczorem w niedzielę o godzinie 19.00 na scenie POW wystąpi chrześcijański zespół "Trzecia Godzina Dnia". Jest to zespół przyjmowany z wielkim entuzjazmem w kraju i za granicą.

 

Od soboty wieczorem do niedzieli zamknięty zostanie dla ruchu odcinek ulicy POW od ulicy św. Antoniego do Urzędu Miasta. 

 


 

Źródło: Starostwo Powiatowe Tomaszów Mazowiecki