Bękarty internetu

759
V-Unit porzuca wszelkie standardy, zahamowania i konwenanse serwując swoim fanom iście szaleńczą dawkę humoru. Autorzy megahitów internetu "Klata, Plecy, Barki", "My Słowianie – Odpowiedź mężczyzn" czy "Tylko Hit Na Lato" idą krok dalej.

Ekipa zaprosiła kilku znamienitych i zupełnie nieświadomych zagrożeń gości na swój debiutancki album w tym: Kalwi&Remi, Letni Chamski Podryw czy Doniu, Brainfreezer. Udowodnili tym, że żadne ograniczenia ich się nie imają! Członkowie zespołu, czyli 500Cent, TheGra, Snapy Dogg, Bakon oraz LLoyd Bania jawnie szarżują, twierdząc, iż satyra i groteska to oręż, którym zwojowali rodzinnego Youtube'a, w niecałe dwa lata, dostarczając fanom rozrywki, ataków szału, spazmów i klasycznych ataków kolki.

Co kryje się w albumie „Bękarty Internetu”? Czy tylko płyta okładka i folia? Nie! Znane numery w zupełnie nowych remixach, skity według spontanicznych scenariuszy i narad w studio oraz zupełnie nowe numery, w tym otwierający wraz z premierą albumu singiel, "Veekend" – feat. Kalwi&Remi i Letni Chamski Podryw.

CD1

1. INTRO
2.POWODY FEAT. BRAINFREEZER
3.TYLKO HIT NA LATO FEAT. LETNI CHAMSKI PODRYW
4.U ZIOMKA JEST ŹLE U MNIE JESZCZE GORZEJ
5.V DLA SIŁOWNI (KLATA PLECY BARKI)
6.SKIT
7.V DLA POLSKI (JAREK POLSKĘ ZBAW)
8.DZIĘKUJĘ NIE TAŃCZĘ
9.VAKACJE
10.V NA SYLWESTRA
11.SKIT
12.V DLA EX FEAT. BARTEK WRONA
13.MY SŁOWIANIE (ODPOWIEDŹ MĘŻCZYZN)
14.KONIEC ŚWIATA FEAT. DONIU
15.KLATA PLECY BARKI 2
16.SKIT
17.VEEKEND FEAT. KALWI&REMI LETNI CHAMSKI PODRYW
18.DRESY W KANT FEAT. SOPHEEY
19.V DLA SEXU
20.V NIE DLA ACTA (KRADZIONY BEAT)
21.OUTRO