Łódzkie ma pomysł na zdrowie

788
Poprzez sport i zmianę nawyków żywienia chcemy pokazać, że aktywność fizyczna może być nie tylko przydatna, ale również przyjemna.

Czy mamy dla Was coś więcej? Oczywiście! Miasteczko Zdrowia to wędrujący klub aktywności i zdrowego trybu życia. Przez miesiąc odwiedzi 9 miast, a wchodzący w jego skład profesjonalni instruktorzy będą zachęcać mieszkańców regionu do uprawiania sportu. Fitness, Zumba, bieganie czy spining to tylko nieliczne z wielu dziedzin sportu jakie proponować będzie Miasteczko Zdrowia. W każdym z miast serwować będziemy również zdrowe potrawy i uczyć uczestników jak je przygotować. Prowadzącym przedsięwzięcie będzie Kamil Nosel – prezenter Radia ZET – co już na wstępie gwarantuje doskonałą zabawę.

 

 
Równolegle do kampanii w plenerze ruszył profil na Facebooku – Łódzkie ma pomysł na zdrowie. Osoby będące jego fanami mogą liczyć nie tylko na dobrze spędzony czas i zastrzyk wiedzy profilaktycznej w postaci prozdrowotnych postów, ale również na zabawę w podpiętej niebawem aplikacji na facebookowym profilu wydarzenia.
 
 
Jesteśmy z Wami na antenie Radia ZET, na Facebooku, jak również w plenerze i w wybranych miastach województwa łódzkiego. Wierzymy, że informując ludzi o zaletach zdrowego trybu życia, chociaż w małej części przyczynimy się do zmiany postawy zdrowotnej mieszkańców regionu oraz zarazimy ich duchem sportu i urokami aktywności ruchowej.
 
Ambasadorzy zaangażowani do naszej akcji: Zbigniew Bródka. Artur Partyka i Marta Edmunds.
 

13.09. Sieradz
14.09. Osjaków
20.09. Spała
21.09. Łowicz
27.09. Kutno
28.09. Bełchatów
04.10. Pabianice
05.10. Skierniewice

Finał

12.10. Łódź (Park na Zdrowiu)
 
Organizatorem akcji "Łódzkie ma pomysł na zdrowie" jest Województwo Łódzkie.