Klub Seniora w Dzielnicowym Ośrodku Kultury

652
Spotkanie organizacyjne to pierwszy krok w stworzeniu ponownie w DOK-u wspólnej przestrzeni dla ludzi 60+ (i młodszych), którzy są bardzo aktywni, chcą się spotykać z innymi sobie podobnymi i razem spędzać czas. Zrodziło się wiele ciekawych pomysłów.

Liczne grono zebranych osób zagłosowało na działania warsztatowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, wycieczki edukacyjne, piesze i rowerowe, seniorzy chcieliby również brać wspólnie udział w gimnastyce rekreacyjnej oraz wieczorkach biesiadnych z muzyką, śpiewem i dobrym dowcipem. Celem Klubu Seniora  w DOK-u jest aktywizacja seniorów poprzez organizację czasu i wspólną integrację.

 

 
DOK stawia na dobrą zabawę, ciekawe zajęcia oraz interesujące spędzanie czasu w gronie klubowiczów. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego spędzania czasu podczas spotkań Klubu Seniora, gdzie drzwi są zawsze otwarte! Klub ma regułę otwartą – zaprasza na swoje spotkania wszystkich zainteresowanych, chętnie przyjmie nowe pomysły, które już wkrótce uzupełnią nowo powstały program.
 
Kolejne spotkanie  w piątek  27 marca br. o godz. 18.00  w sali widowiskowej DOK przy ul. Gminnej 37/39 w Tomaszowie Maz. (dzielnica Białobrzegi).

Źródło: Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim