Prawie 100 zawodników wzięło udział w II Cross Maratonie WIELKA SIŁA

662
T1M – jedynki męskie, T1K – jedynki kobiece, T2 Open – dwójki, oraz T1M60+ kategoria wiekowa zawodników 60+. Do mety w Domaniewicach dopłynęło 33 zawodników z 97 startujących.
W klasyfikacji T1K – jedynki kobiece wygrała Agnieszka Uklańska z czasem 13:07:43. W kategorii wiekowej zawodników 60+ wygrał Ireneusz Burzych w czasie 12:02:26. T2 open wygrali:  Piotr Tuszyński, Tomasz Tuszyński 12:38:22. Poza pucharami i nagrodami, które ufundowane zostały przez partnerów dla uczestników Crossu dodatkowo Centrum Sportów Wodnych Tomaszów Mazowiecki ufundowało dla klasy autystycznej z Łodzi pobyt z wyżywieniem na Ośrodku Przystań w Tomaszowie.
Imprezę organizował Klub Sportowy Amber z Tomaszowa Maz, przy współudziale firmy Kajmar z Sulejowa i OW Przystań – Centrum Sportów Wodnych Tomaszów Mazowiecki.
Źródło: Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim