Wakacje tuż tuż!!!

389
W dniach 28.05-07.06.2015 uczniowie naszej szkoły podczas wyjazdu na „Zieloną Szkołę” już zasmakowali wypoczynku na plażach słonecznej Hiszpanii a także podziwiali przepiękne widoki alpejskich gór m.in. Aguilledu Midi. Trasa wyjazdu przebiegała przez Paryż (Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Luwr, Katedra Notre Dame, Wieża Eiffla, SacreCuer) – Hiszpanię (Barcelona z Katedrą Sagrada Familia, stadion Barcelony) – Avignon – Chamonix (wejście do najdłuższego lodowca we Francji – Mer de Glace) – Genewę.
 

 
Dla uczniów, którzy nie chcą się rozstawać z murami szkoły 26 czerwca, przygotowane zostały dwa turnusy atrakcyjnych półkolonii. Zajęcia rozpoczną się już 29 czerwca, a opiekę nad uczniami klas szkoły podstawowej obejmą wykwalifikowani nauczyciele. W programie półkolonii m.in. integracja utworzonych grup, wycieczki plenerowe, rozgrywki sportowe, wyjście do kręgielni czy kina.
Wszystkich chętnych na atrakcyjne wycieczki zagraniczne zapraszamy do zapisu do naszej szkoły!