Lokalne smaki TOMASZA JAKUBIAKA już zebrane

820
Tomasz Jakubiak o jedzeniu potrafi opowiadać godzinami, okraszając historie właściwym sobie poczuciem humoru. Gotowanie to jego żywioł, miłość i pasja. Autor zawarł w swojej książce przepisy na zdrowe, pomysłowe i jednocześnie proste dania, bazujące na polskich produktach.
    
Jestem fanem lokalności i regionalności. Marzę o tym, by coraz więcej ludzi dostrzegło potencjał polskich produktów. Bo naprawdę mamy się czym chwalić – nasze jedzenie jest pyszne, wysokiej jakości i różnorodne. Oczywiście nie ograniczam się jednak wyłącznie do tradycyjnych przepisów. Czerpię inspiracje z kuchni całego świata i staram się tak komponować receptury, by dania, których bazą są polskie składniki, były ciekawe, zabawne i pyszne. Tak, jedzenie ma być przyjemnością!

W tej książce prezentuję Wam przepisy sprawdzone, lubiane przez moich bliskich, widzów mojego programu i gości restauracji. Chciałbym, żeby każdy – i początkujący kucharz, i zaawansowany foodie, i mięsożerca, i weganin – mógł tu znaleźć coś dla siebie. Życzę Wam wspaniałej przygody z gotowaniem i zachęcam do podróżowania po Polsce w poszukiwaniu lokalnych smaków. – Tomasz Jakubiak.

W książce „Jakubiak lokalnie” znalazły się przepisy m.in. na najlepsze dania z ryb, drobiu, czerwonych mięs, ale też na dania wegetariańskie, wegańskie i desery. Wielka przyjemność i satysfakcja czeka zarówno tych czytelników, którzy doskonale znają programy Tomasza Jakubiaka, jak i tych, którym po prostu zależy na zdrowym jedzeniu, przygotowywanym z najlepszych składników. Wszyscy mogą się spodziewać uczty dla oka – blisko trzysta stron wypełnionych niezwykle apetycznymi, pięknymi fotografiami. A jako bonus – felietony i zdjęcia z podróży kulinarnych autora.

Zatem – ostrzmy apetyty. Wspólnie z Tomaszem Jakubiakiem kombinujmy, szukajmy, odkrywajmy, bawmy się smakami.

Tomka Jakubiaka można oglądać wyłącznie na antenie Kuchni+, autorskiego kanału platformy nc+. Już w kwietniu widzowie stacji będą mogli obejrzeć najnowszy piąty sezon serii „Jakubiak lokalnie”, w którym prowadzący odkrywa lokalne polskie smaki i aromaty. Kuchnia+ to pierwszy polski kanał kulinarny. Dostarcza inspiracji pasjonatom kulinariów, zarówno rozpoczynającym swoją przygodę z gotowaniem, jak i wytrawnym adeptom tej sztuki. Ideą stacji jest promocja zdrowego stylu życia, poszerzanie kulinarnych horyzontów oraz dostarczanie inspiracji do przygotowywania nowoczesnych i smacznych potraw.

„Jakubiak lokalnie”
Tomasz Jakubiak
Wydawnictwo Egmont
cena 69,00 PLN
ISBN: 978-83-281-0538-6
Oprawa: twarda
Format: 195×250 mm
Liczba stron: 272