Szczytny koncert w ORDN pod patrinatem Pierwszej Damy Rzeczypospolitej Polskiej

687
Był to pierwszy patronat Pierwszej Damy RP po objęciu prezydentury przez Pana Prezydenta Andrzeja Dudę.
 
Koncert miał na celu zebranie funduszy na stworzenie sali integracji sensorycznej w ORDN. Pani Prezydentowa na świetlicy Ośrodka spotkała się z najmłodszymi dziećmi, pacjentami Ośrodka wraz z rodzicami oraz pracownikami ORDN. Tuż po spotkaniu spotkała się do księgi pamiątkowej oraz pozowała do wspólnych fotografii. Podczas spotkania Pierwszej Damy z podopiecznymi Ośrodka na scenie prezentowały się dzieci ze Studia Kobos Dance. Po krótkim występie najmłodszych artystów na scenie wszystkich zgromadzonych gości w tym Prezydenta RP powitał Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Pan Marcin Witko. Kolejnym punktem koncertu był występ Dzieci ze Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Autyzmem "ISKIERKA", aby potem wystąpiła główna gwiazda wieczoru Pani Agnieszka Chrzanowska, która zaprezentowała poezję śpiewaną.
 
 

 
 
Po zakończeniu koncertu odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych między innymi przez Parę Prezydencką – pióro, obraz Józefa Panfila zatytułowany "Motyw z Toskani",  albumy tegoż samego artysty, koszulki siatkarskie Mistrzów Świata z 2014 roku Mariusza Wlazłego, Michała Winiarskiego, czy Bartosza Kurka oraz złoty medal Beaty Goździk, który zdobyła podczas Mistrzostw Świata Weteranów w Toruniu w 2015 roku, oraz złota biżuteria z kolekcji Marco Giovanni oraz inne przedmioty.
 
Najwięcej emocji podczas licytacji wzbudziły pióra Pary Prezydenckiej, które zostały wylicytowane odpowiednio za 7.000 złotych oraz 4.200 złotych.
 
Prezydent RP oraz jego małżonka tłumnie przywitani zostali przez mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego.Organizatorzy serdecznie dziękują za liczne przybycie oraz udział w akcjach.

foto: ORDN