Filia Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Tomaszowie?

756
W trakcie otwarcia, Witold Stępień marszałek województwa łódzkiego zapowiedział, że kolejna filia ŁARR-u zostanie otwarta w Tomaszowie Mazowieckim!

Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości (ZIP) to pierwsza filia Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego. W trakcie otwarcia, które prowadził Przemysław Andrzejak prezes ŁARR, wystąpił Witold Stępień. W swoim przemówieniu podkreślił, że kolejny Inkubator Przedsiębiorczości zostanie zlokalizowany w Tomaszowie Mazowieckim.

– Jest to wynik dobrej współpracy miedzy samorządami, ale również jest to wynik pomocy radnych Sejmiku Województwa Łódzkiego, szczególnie radnego Arkadiusza Gajewskiego – mówi prezydent Marcin Witko. – Bardzo się cieszę, że mimo, iż różnią nas poglądy polityczne, w sprawach ważnych dla Tomaszowa i regionu potrafimy działać ponad podziałami – dodaje prezydent.

W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie władz miasta i powiatu z prezesem Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego. W jego trakcie oglądano potencjalne siedziby filii ŁARR. Największym zainteresowaniem cieszyły się pofabryczne budynki, w których kiedyś mieściła się tzw. budowlanka. Wszystko wskazuje na to, że właśnie tam, będzie się znajdować tomaszowska filia ŁARR-u.