Karaoke Extra Hity 3 już na rynku

573
Składanka, do której dołączony jest mikrofon, przeznaczona jest na komputery PC oraz odtwarzacze DVD. Karaoke będzie dostępne w cenie 89,90 zł.

Jeśli czujesz się gwiazdą estrady to premiera najnowszego Karaoke Extra Hity 3 jest idealną okazją, aby sprawdzić się w tej roli. Już 20 listopada jeden z najciekawszych i najlepiej sprzedających się od lat zestawów karaoke będzie dostępny na sklepowych półkach. Najnowsze wydanie zawiera ponad 50 hitów podzielonych na klasykę i nowości polskiego rynku muzycznego.
Najnowsze karaoke to wspaniała zabawa z muzycznymi gwiazdami i wiecznie żywymi legendami. Grać można samemu lub z przyjaciółmi wybierając jeden z trzech trybów gry. Zabawa świetnie sprawdzi się na wszelkiego typu imprezach. Karaoke można uruchomić zarówno w standardowym komputerze PC, jak stacjonarnym odtwarzaczu DVD. Program zawiera trzy stopnie trudności, tak aby każdy z graczy mógł szkolić swoje umiejętności wokalne i rywalizować z przyjaciółmi.
„Karaoke to tytuł, który z roku na rok cieszy się bardzo dużą i wciąż rosnącą popularnością. Przed rokiem zanotowaliśmy rekordowe zainteresowanie dla produktów z tej serii właśnie w sezonie świątecznym. Najnowsze wydanie karaoke zawiera ponad 50 polskich utworów, podzielonych na nowości i klasykę. Każdy, nawet najbardziej wymagający odbiorca, znajdzie tutaj coś dla siebie.” –  komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu Wydawnictwa Techland na rynku polskim.


Karaoke Extra Hity 3 w zestawie z mikrofonem już 20 listopada na rynku w cenie 89,90 zł.