Dying Light: The Following – Enhanced Edition

703
 
Kolejne spotkanie z zombie będzie zawierać udoskonaloną wersję oryginalnej gry, ogromne rozszerzenie Dying Light: The Following, a także tryb Be the Zombie i dodatki The Bozak Horde, Cuisine&Cargo, Ultimate Survivor Boundle oraz wszystkie aktualizacje wydane do tej pory – wszystko to pojawi się na rynku w cenie 199,90 zł na konsole PS4 oraz Xbox One i 129,90 zł na platformę PC.
Dying Light: The Following będzie kosztował w Polsce 79,90 zł. Tak jak obiecaliśmy będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Season Pass do Dying Light. Od 8 grudnia 2015, Season Pass będzie sprzedawany w Polsce za 99,90 zł. Ceny dotyczą wersji na platformę PC. Zmiana ceny nie wpłynie w żaden sposób na obecnych posiadaczy Season Pass.

”Nie chcieliśmy iść utartą ścieżką wydając naszą grę w nowym opakowaniu wraz z wszelkimi dostępnymi DLC. Zależało nam na tym, aby zrobić coś więcej.” – wyjaśnia Maciej Binkowski, główny projektant gry. “Właśnie dlatego przez ostatnie pół roku ciężko pracujemy nad wieloma ulepszeniami do Dying Light, które to już niedługo będą dostępne dla wszystkich graczy. Dodajemy do gry bonusową zawartość – poziom trudności rozgrywki Nightmare, niemal 100 nowych animacji, nowe modele NPC, zaawansowane zachowania AI i wiele więcej. Rok po oryginalnej premierze, Dying Light jest jeszcze większe i jeszcze lepsze.”
Dying Light: The Following – Enhanced Edition będzie dostępne w sklepach i sieciach internetowych oraz fizycznych. Wszyscy obecni posiadacze Dying Light będą mieli możliwość pobrać wszelkie ulepszenia do oryginalnej gry za darmo – pełna lista zmian będzie dostępna na oficjalnej stronie Techlandu.
Ogromne rozszerzenie – Dying Light: The Following – będzie dostępne tego samego dnia, tak jak pozostałe ulepszenia, jako część Season Pass  i część Enhanced Edition. Aby lepiej zaprezentować opcje możliwości nabycia nowego wydania gry, Techland przygotował załączoną infografikę.