Kartka z Aniołkiem” podsumowana!

469
Jury w składzie: Bożena Gajda, Blandyna Firuta, Dorota Wieczorek, Iwona Jabłońska, nagrodziło i wyróżniło 50 prac w czterech kategoriach wiekowych: kl. I – III , kl. IV – VI szkoła podstawowa, szkoły gimnazjalne oraz szkoły ponadgimnazjalne. W trakcie uroczystego podsumowania, zaproszeni goście mogli obejrzeć autorski spektakl w wykonaniu zespołu teatralnego „Horrorek” działającego w DOK-u pod okiem Iwony Jabłońskiej. Przedstawienie pt. „Tam , gdzie spadają anioły” na podstawie książki Doroty Terakowskiej było dla małych i dużych widzów artystycznym prezentem.

Jednym z głównych celów konkursu jest propagowanie idei Fundacji WOŚP oraz otwartość wobec potrzebujących, dlatego też , zgodnie z tradycją, wszystkie kartki z aniołkiem trafią na tomaszowski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie za symboliczny datek na rzecz Fundacji zainteresowani będą mogli je nabyć.
 
Nagrody laureatom wręczali zaproszeni goście: Zofia Szymańska, Krzysztof Kuchta, oraz Blandyna Firuta. Prezydent Tomaszowa, Marcin Witko, uhonorował dodatkowo laureatkę I miejsca w najmłodszej kategorii wiekowej – Igę Skoracką, prezentem (wizerunek anioła, rękodzieło artystyczne).  

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym
W KATEGORII SZKOŁA PODSTAWOWA kl. I – III

I MIEJSCE:

1.PATRYK  NOWAK  SOSW W TOMASZOWIE MAZ., op. Dorota Tarka
2. NOELIA WIKTOROWICZ, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W TOMASZOWIE MAZ.
op. Ewa Wojciechowska, Aneta Stanisławska
3. IGA SKORACKA, MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W TOMASZOWIE MAZ., op. Barbara Jankowska

II MIEJSCE:

1.LAURA STĘPIEŃ, O.K. TKACZ W TOMASZOWIE MAZ., op. Mirosław Bernacki  
2. KAROL SIEDLIŃSKI, ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIADERNIE, op. Jadwiga Kotynia
3. KINGA GAJEWSKA, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W TOMASZOWIE MAZ., op. Urszula Dąbrowska – Mrozek
III MIEJSCE

1. DAWID MIKULA, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 2  W TOMASZOWIE MAZ.,                

op. Małgorzata  Mąkoszewska
2. SANDRA GAWŁOWSKA, GMINNY OŚRODEK KULTURY W UJEŹDZIE, op. Marta Biedrzycka
3. ANNA KAGANKIEWICZ, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 3
W TOMASZOWIE MAZ., op. Iwona Michalczyk
4. MAJA MACIEJCZYK, SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁ. S. REYMONTA
W ROKICINACH, op. I. Trzonek
5. MARIA WIKTOROWICZ, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY
W SMARDZEWICACH,   op. Renata Wiktorowicz

WYRÓŻNIENIE

1. ZOFIA WŁODARCZYK, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 8 W TOMASZOWIE MAZ.,  op. Włodarczyk
2. MICHAŁ ZABOROWSKI, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY
W SMARDZEWICACH,  op. Hanna Zaborowska
3. AMELIA BOŻYK, GMINNY OŚRODEK KULTURY W UJEŹDZIE,  op. Małgorzata Czechowicz
4. ALEKSANDER KOWALSKI, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1
W TOMASZOWIE MAZ.,  op. Lidia Mela
5. ANIELA ŚWINOGA, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 2
W TOMASZOWIE MAZ., op. Małgorzata Mąkoszewska
6. LENA FIDEREK, SZKOŁA PODSTAWOWA "TOMEK",     op. A. Koszel
7. KAMIL MICHALAK, SOSW W TOMASZOWIE MAZ. ,       op. Dorota Tarka

W KATEGORII SZKOŁA PODSTAWOWA kl. IV – VI

I MIEJSCE

1. KLAUDIA JODŁOWSKA, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14
W TOMASZOWIE MAZ., op. Mirosława Płacheta
2. ZOFIA KOWALSKA, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1
W TOMASZOWIE MAZ., op. Renata Szadkowska

II MIEJSCE

1. MAJA CEDRO, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 8 W TOMASZOWIE MAZ.,
    op. Ewa Wojciechowska, Aneta Stanisławska
2. MICHAŁ DUCZEK, MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W TOMASZOWIE MAZ. ,
op. Barbara Jankowska
3. IZABELA RUDZKA, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 8 W TOMASZOWIE MAZ.,
op. Ewa Wojciechowska, Aneta Stanisławska

III MIEJSCE

1. WIKTORIA PASIECZYŃSKA, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 3
W TOMASZOWIE MAZ., op. Marcin Szymański
2. SANDRA MAKOWSKA, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 W TOMASZOWIE MAZ.,
   op. Katarzyna Borowska
3. ADAM MALINOWSKI, SZKOŁA PODSTAWOWA "TOMEK",     op. A. Koszel
4. MARIA SĘK, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 2,        op. Ewa Redko
5. WIKTORIA KONDEJEWSKA, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 6
W TOMASZOWIE MAZ. ,  op. Mirosława Płacheta

WYRÓŻNIENIE

1. IRMINA BILMIN, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 6
W TOMASZOWIE MAZ.,  op. Mirosława Płacheta
2. OLIWIA PIOTROWSKA, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 6
W TOMASZOWIE MAZ. ,  op. Mirosława Płacheta
3. JAKUB GAJEWSKI, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 3
W TOMASZOWIE MAZ.,  op. Marcin Szymański
4. ALEKSANDRA PRZYBYŁA, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 2
W TOMASZOWIE MAZ. ,  op. Ewa Redko
5. PAULINA DULA, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 1
W TOMASZOWIE MAZ., op. Aneta Koścista
6. NATALIA WÓJCIAK, SOSW W TOMASZOWIE MAZ. , op. Jolanta Skonieczna

W KATEGORII GIMNAZJUM

I MIEJSCE

1.KLAUDIA WOJCIECHOWSKA, GIMNAZJUM W ZAWADZIE, op. Barbara Chmielnicka
2. FILIP CZAPNIK, GIMNAZJUM NR 7 W TOMASZOWIE MAZ.,    op. A. Bieniek
3. OLGA KORNELUK, GIMNAZJUM NR 3 W TOMASZOWIE MAZ. , op. Marzena Zwolska

II MIEJSCE

1. ANNA ŚWINOGA, GIMNAZJUM NR 4 W TOMASZOWIE MAZ. , op. Katarzyna Borowska
2. ANNA BIDA, GIMNAZJUM NR 3 W TOMASZOWIE MAZ. op. Marzena Zwolska
3. HANNA LECHOWSKA, GIMNAZJUM NR 7 W TOMASZOWIE MAZ., op. A. Bieniek

III MIEJSCE

1. ZUZANNA DZIUBEK, GIMNAZJUM NR 3 W TOMASZOWIE MAZ., op. Marzena Zwolska
2. IGA GAWARZYŃSKA, GIMNAZJUM NR 3 W TOMASZOWIE MAZ., op. Marzena Zwolska
3. MARLENA KACZMARSKA, PUBLICZNE GIMNAZJUM W INOWŁODZU  
                                                                                         
WYRÓŻNIENIE

1. IGOR LATOSZEK, GIMNAZJUM NR 6 W TOMASZOWIE MAZ., op. Kinga Magiera
2. NATALIA WAWRZYNIAK, GIMNAZJUM "TOMASZ", op. A. Koszel
3. ALICJA LIDKE, GIMNAZJUM W ZAWADZIE, op. Barbara Chmielnicka
4. ZOFIA GAWIOR, GIMNAZJUM NR 7 W TOMASZOWIE MAZ., op. A. Bieniek

W KATEGORII SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE

I MIEJSCE

1. DAGMARA KUBALE, MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY
 W TOMAZOWIE MAZ.,  op. Barbara Jankowska
2. MARIA KĘSY, MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY
 W TOMAZOWIE MAZ.,  op. Barbara Jankowska

WYRÓŻNIENIE

1. MAŁGORZATA TOMCZYK, SOSW W TOMASZOWIE MAZ., op. Marzanna Sławińska