Nowy rok przyniósł wiele zmian w przepisach – tomaszowski ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

611
Tomaszowski Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnych szkoleniach.

25 stycznia 2016 r. – w poniedziałek o godzinie 10:00 rozpocznie się szkolenie dla wszystkich zainteresowanych, na którym omówione zostaną zmiany w programie Płatnik oraz Interaktywny Płatnik Plus

26 stycznia 2016 r. – we wtorek – o godzinie 09:00  – tomaszowski ZUS zaprasza swoich klientów na szkolenie poświęcone nowelizacji ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się między innymi : o wydłużeniu terminu na składanie dokumentów, włączeniu dodatkowego macierzyńskiego do urlopu rodzicielskiego, czy zasadach ustalania dopłat do zasiłku macierzyńskiego niższego niż 1000 zł.

27 i 28 stycznia 2016 r. – w środę i czwartek o godzinie 10:00 odbędą się szkolenia dotyczące zmian przepisów w zakresie podlegania ubezpieczeniom społecznym osób wykonujących umowę zlecenia lub współpracujących ze zleceniobiorcą, obowiązujących od 1 stycznia 2016 r. W czasie szkolenia omawiane będą m.in. zagadnienia związane z rozstrzyganiem zbiegów tytułów ubezpieczeń emerytalnego i rentowych, składania wniosków płatników o zbadanie prawidłowości wykazanych przez nich składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe za zleceniobiorców i osoby współpracujące ze zleceniobiorcami.
Zmiany w przepisach obowiązujące od 1 stycznia 2016 r. wyjaśnią specjaliści z ZUS.

Wszystkie szkolenia odbędą się w siedzibie tomaszowskiego Oddziału ZUS, ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 40/42, (budynek A, III piętro, sala konferencyjna).


Osoby zainteresowane prosimy o telefoniczne dokonywanie zgłoszeń pod numerem telefonu: (44) 726 36 00 wew. 518, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 15:00.

Zapraszamy.


/rz. p./