Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko w planie wydawniczym Techlandu

580
. Jest wzywany do płonących silników samolotów, wybuchów w terminalu pasażerskim czy też otrzymuje zadanie ugaszenia ognia w kabinie jambo jeta. Do dyspozycji otrzymuje zróżnicowane wozy strażackie (m.in. pojazd Panther produkcji firmy Rosenbauer International AG), armatki wodne, gaśnice czy rozpylacze.

„Z naszych doświadczeń wynika, że gry z serii Symulator Straży Pożarnej spotykają się z dużym zainteresowaniem i uznaniem graczy.” – komentuje Anna Jasińska, Brand Manager Wydawnictwa Techland. „Postanowiliśmy wzbogacić serię o Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko, aby zapewnić fanom jeszcze więcej rozrywki z tego gatunku.” – dodaje Jasińska.

Lokacje są szczegółowo odwzorowanymi miejscami, które moża znaleźć na każdym lotnisku. Graczowi przyjdzie zmierzyć się z ogniem szalejącym na terminalu pasażerskim, uporać się z akcją ratunkową w zawalonym budynku czy ugasić płonące biura i mroczne, zadymione piwnice.

Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko będzie dostępny na platformę PC już 3 lutego 2016 roku, w polskiej wersji kinowej w cenie 59,90 zł.