Wielka Perła Ceramiki UE po raz kolejny dla Grupy Paradyż

584
Prestiżowy plebiscyt organizowany jest od 12 lat, przez branżowy kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”, pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki, Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz.

Konkurs Perły Ceramiki UE  jest organizowany od 2004 roku. Jego celem jest promowanie kolekcji płytek ceramicznych znajdujących się na polskim rynku, wyróżniających się wzornictwem, zgodnym z najnowszymi światowymi trendami oraz wysokimi parametrami technicznymi. Od lat biorą w nim udział polscy i zagraniczni producenci. Kolekcje ocenia Jury złożone m.in. z osób zawodowo związanych z wzornictwem przemysłowym, architekturą i projektowaniem wnętrz. Produkty Grupy Paradyż, począwszy od premierowej edycji konkursu, cieszą się uznaniem jurorów, czego efektem są liczne nagrody dla firmy. W tym roku już po raz 11. Grupa Paradyż otrzymała Diamentową Wielką Perłą, główną nagrodą w konkursie. Ponadto w kategoriach Perły Ceramiki Dystrybutorów 2015 oraz Perły Ceramiki UE 2015 podwójnie nagrodzone zostały kolekcje FLASH, INTERO oraz MALOLI. Nagrodę Perły Ceramiki UE 2015 otrzymała także kolekcja EMILLY.

 
 
 
 Nagrodę specjalną – Wielką Perłę Ceramiki 2015, z rąk wiceministra infrastruktury i budownictwa Tomasza Żuchowskiego, odebrała Anna Tępińska – Marcinek – współwłaściciel i członek rady nadzorczej Grupy Paradyż. Uroczysta gala obyła się 11 lutego w Warszawie, w Domu Technika NOT.