Piłkarze rozpoczęli pierwszy obóz przygotowawczy

1054

W poniedziałek 23 stycznia piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozpoczęli pierwszy obóz przygotowawczy podczas zimowej przerwy między rozgrywkami. Podopieczni trenera Grzegorza Dziubka trenują na obiekcie przy ulicy Nowowiejskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Obóz ma głównie charakter wprowadzający.

Po pierwszym sparingu w okresie przygotowawczym, który odbył się w sobotę szkoleniowiec zielono-czerwonych podziękował za występy Kubańczykowi Dajronowi Gongora Valdesowi i oraz Pavelowi Pokhitaylo z Ukrainy. Reszta zawodników otrzyma jeszcze szansę występu w kolejnym meczu kontrolnym z Radomiakiem Radom (środa – 25 stycznia).

Nikt z zawodników nie narzeka na urazy, dlatego drużyna praktycznie w pełnym składzie rozpoczęła pierwszy obóz przygotowawczy. Tomaszowianie przez cały tydzień będą odbywać dwie jednostki treningowe. Zajęcia przeprowadzane będą głównie na otwartym boisku i w terenie. W środę Lechia rozegra drugi mecz sparingowy, a drugi trening w czwartek przeprowadzony będzie prawdopodobnie w hali.

Obóz potrwa do soboty 28 stycznia i zakończy go sparing z GKS Bełchatów. Natomiast w dniach od 11-18 lutego zielono-czerwoni odbędą drugi obóz przygotowawczy w Jarocinie.