Przedostatni tydzień przygotowań rozpoczęty

1239

Dwa tygodnie zostały do inauguracji rundy wiosennej I grupy III ligi. Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozpoczęli zatem przedostatni tydzień przygotowań. W poniedziałek zielono-czerwoni po południu odbyli jedną jednostkę treningową na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Poniedziałkowe zajęcia rozpoczęły się od krótkiej gierki. Piłkarze podzieleni na dwie drużyny rywalizowali ze sobą na dwie bramki w podporze tyłem bez wstawania. Przyniosło to przede wszystkim mnóstwo radości. W tym czasie trener Grzegorz Dziubek ustawił swoim podopiecznym specjalny tor z ćwiczeniami do wykonania. Po gierce wszyscy wykonywali różne ćwiczenia koordynacyjno-motoryczne i przystąpili do właściwego treningu jakim było wykonywanie powierzonych zadań na specjalnym torze.

We wtorek tomaszowianie będą trenować dwukrotnie. Na środę szkoleniowiec zaplanował jedne zajęcia, natomiast czwartek będzie dniem wolnym. W piątek zielono-czerwoni przejdą obowiązkowe badania lekarskie, po których odbędą trening. Być może któraś z jednostek odbędzie się już na naturalnym boisku bocznym. Trener Grzegorz Dziubek chciałby również rozegrać na naturalnej płycie ostatni mecz kontrolny w okresie przygotowawczym ze Zjednoczonymi Gmina Bełchatów. Wszystko zależeć będzie jednak od warunków pogodowych.

źródło – http://lechia1923.pl