Lechia wygrała na wyjeździe

877

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki pokonali 2:1 w wyjazdowej konfrontacji drużynę Ruchu  Wysokie Mazowieckie. Bramki dla tomaszowian zdobyli Marcin Mirecki i Kamil Szymczak.

Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka w 31. minucie meczu wyszli na prowadzenie. Znakomite podanie od Wolskiego otrzymał Marcin Mirecki. Napastnik wygrał pojedynek jeden na jeden z obrońcą i pięknym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Długo jednak lechici nie cieszyli się z prowadzenia. Minutę później goście zdobyli wyrównującego gola. Do końca spotkania tomaszowianie próbowali zdobyć zwycięską bramkę. Udało się w doliczonym czasie gry. Gola na wagę trzech punktów zdobył Kamil Szymczak.

Lechia zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 45 punktów. W niedzielę (21 maja) RKS zagra z drugą drużyną Jagiellonii Białystok. Początek o godz. 11.

Ruch Wysokie Mazowieckie – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2 (1:1)

Bramki: Adrian Mleczek 32 – Marcin Mirecki 31, Kamil Szymczak 90

Skład Lechii: Kędra (34 Patryk Grejber) – Kolasa (46 Adrian Gołdyn ), Magdoń, Żytek, Widejko – Bocian, Gawron, Wolski (73 Jardel), Szymczak – Mirecki, Rozwandowicz.