Pełen emocji Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios!

807

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka ogólnopolska sieć kin Helios postanowiła podarować swoim najmłodszym Widzom niezapomniane, filmowe chwile! Podczas najbliższego weekendu, 27 i 28 maja, kina przejmują wyłącznie dzieci!

Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to wyjątkowe seanse dla dzieci w każdym wieku!
W ramach licznych atrakcji zaplanowane zostały na specjalne pokazy Disney Junior w kinie, filmy familijne, seanse najlepszych bajek, a także okolicznościowe wydanie Filmowych Poranków z rodziną Treflików!

„Disney Junior w kinie” to specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce tylko w kinach Helios! Na dzieci czekają ulubieni bohaterowie seriali Disney Junior, sam Miki zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańca. Ponadto na ekranach znajdą się premierowe odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy” oraz „Jej Wysokość Zosia”, nie zabraknie także „Lwiej Straży”.

„Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski” wyruszą z młodymi Widzami w pełną przygód wyprawę do zakazanego lasu. Nie zabraknie również atrakcji dla młodzieży: na fascynującą przygodę i emocjonujący rejs zaproszą „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara”.

Atrakcję jakie przygotowało dla Was kino w Tomaszowie Mazowieckim:

Szkoła Lingo Star rozrusza waszą wyobraźnię przy klockach LEGO. Budowania nie będzie końca!

Do wspaniałych nagród Park linowy nad Pilicą dołącza zaproszenia do siebie.

Z AnimatordladzieciTM będziecie mogli dobyć balonowy miecz, oswoić balonowe zwierzaki lub zagrać w kubki i kości jak prawdziwi piraci! A to i tak nie wszystko!

Przed seansami będziemy mieli jeszcze dla Was super konkursy z mnóstwem nagród!

Seanse filmowe to za mało? Weekend Dnia Dziecka to wspaniała zabawa w holu każdego kina oraz inne atrakcje. Szczegóły: www.helios.pl/dzien_dziecka_2017.
Nie ma mowy o nudzie, serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!