Medal Europejski dla Ceramiki Paradyż

845

Ceramika Paradyż została wyróżniona Medalem Europejskim za kolekcję płytek gresowych SCRATCH. Nagrodę, którą otrzymują produkty spełniające najwyższe standardy unijne odebrała Współwłaściciel i Wiceprezes Zarządu dr Anna Tępińska-Marcinek.

 Uroczysty finał XXVIII edycji Medalu Europejskiego odbył się 7 czerwca br. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Przedsięwzięcie organizuje co roku Business Centre Club wraz z Europejskim Komitetem Ekonomiczno-Społecznym. Jego celem jest promocja polskich produktów i usług, które odpowiadają europejskim normom prawnym i zachodnim standardom biznesowym. Zdaniem komisji, te warunki spełnia właśnie kolekcja SCRATCH Ceramiki Paradyż.

Od początku istnienia naszej firmy dbamy o jakość naszych produktów. Taki podejście pozwoliło nam zbudować zaufanie wielu klientów. Dzięki nim Ceramika Paradyż może nieustannie się rozwijać i inwestować w nowe technologie mówi Prezes Anna Tępińska-Marcinek. – Medal Europejski to dla nas potwierdzenie, że kierunek, który obraliśmy przed laty, jest tym właściwym.

 

SCRATCH to jednak nie tylko wysoka jakość produktu i europejskie normy. To także nowoczesny i modny design. Swoją chłodną kolorystyką i strukturą betonu, kolekcja nawiązuje do najnowszych trendów wnętrzarskich – inspiracji naturą i surowymi materiałami oraz przyciąga wzrok dużym formatem. Można zastosować ją w dowolnym pomieszczeniu. Pozwala na to aż pięć wersji kolorystycznych płytek podłogowych w dwóch rozmiarach (75×75 i 24,7×75 cm), które można łączyć z dekoracjami w geometryczne wzory (heksagony).