Premierowy weekend z minionkiami w kinie Helios!

825

Do zobaczenia w weekend premierowy z Minionkami!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kinomanów na premierowy weekend z minionkami w naszym kinie. Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji i konkursów oraz upominki dla tych którzy dołączą się do zabawy!

Już w najbliższy weekend od 30 czerwca do 2 lipca kino Helios w Tomaszowie zamieni się w bazę minionków!

  • Zabaw się z nami w szukanie bohaterów najnowszego filmu animowanego z żółtymi miłośnikami bananów,
  • Zagraj z nami w olbrzymią grę planszową i wygraj super nagrody,
  • Namaluj lub ozdób swojego własnego minionka,
  • I wiele, wiele więcej tylko u nas!

W piątek 30 czerwca zaczniemy magiczny weekend z minionkami! Razem oświadczymy magii z Asem Iluzji.. As Iluzji magiczną wiedzę dotycząca iluzji zgłębia od 2012 roku. Specjalizuje się w iluzji karcianej, czytaniu w myślach, przewidywaniu przyszłości opartej na wyborach widza, telepatii, psychologii, odczytywaniu sygnałów pozawerbalnych (mowa ciała), sztuce mentalizmu oraz Slight of hand.

W sobotę 1 lipca do zabawy zaprosi Was AnimatordladzieciTM  z którymi będziecie mogli między innymi umalować buźki, dostać super zwierzaka z balonów czy bawić się poprzez taniec!

W niedzielę 2 lipca gościć będziemy Akademie Ciastek która przygotuje dla Was warsztaty ozdabiania wypieków o przeróżnych kształtach, a każdy uczestnik dostanie własnoręcznie ozdobione ciastko tuż po seansie!

To powrót, na który czekają wszyscy! Po przebojach kinowych „Jak ukraść księżyc”, „Minionki rozrabiają” i „Minionki”, ponownie spotkamy się z Gru i jego adoptowanymi córkami: Margo, Edith i Agnes oraz, oczywiście, Minionkami!

Jak zawsze, nie zabraknie niespodzianek: poznamy nową postać w rodzinie – brata bliźniaka Gru, czyli Dru. Będzie się działo!