Firma HASTEX poleca

5322

Firma „HASTEX” istnieje na rynku Polskim od 2010 roku. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się hurtowni tekstyliów w Polsce. Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje.

Postawiliśmy na tureckie tradycje włókiennicze, ich jakość i nowoczesność.

Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z innowacyjnym podejściem, pozwala nam na oferowanie ekskluzywnych tekstyliów i zapewnienie najwyższych standardów sprzedażowych. Podążamy za najnowszymi trendami, obserwujemy rynek modowy, nieustannie dopasowujemy ofertę tkanin i dzianin do wymagań oraz oczekiwań. Posiadamy dział projektowy, w którym projektanci opracowują kolekcje sezonowe, dobierają odpowiednią kolorystkę oraz tworzą nowe unikatowe wzory.
Dynamiczny rozwój naszych kolekcji oraz zadowolenie odbiorców to nasze  priorytety.

Posiadamy w ofercie tekstylia casualowe i wizytowe. Szeroki wybór wzorów i surowców dostarczy państwu wiele inspiracji i pomysłów.  Sukcesywnie zwiększamy bazę druków. W celu zapewnienia jak najlepszej kompleksowej oferty nasz dział projektowy wprowadza do produkcji autorskie żakardy i druki. Istnieje możliwość ich modyfikacji, oraz projektowania druków pod zamówienie klienta.

Firma kieruje się naczelnymi wartościami związanymi z etyką biznesu i przejrzystością prowadzenia działalności gospodarczej, będącymi w zgodzie z bezpieczeństwem zarówno klientów jak i pracowników, ochroną środowiska, oraz dbałością o wzorową współprace z lokalnymi społecznościami, w myśl zasady społecznej odpowiedzialności biznesu.

Obecnie aktywnie działamy w ramach Widzewskiego Klubu Biznesu oraz wspieramy zespół RTS Widzew. Sponsorujemy też zespół młodych koszykarek UKS Hastex Ksawerów.

Nasze adresy to:

www.hastex.eu

https://www.facebook.com/HastexTextiles/