Grant na lepszy start 2017 – spotkanie animacyjne

808

W imieniu organizatorów zapraszamy na spotkanie animacyjne dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych samorządów Grant na lepszy start 2017, które odbędzie się we wtorek 12 grudnia w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim w godzinach 15.00-17.00.

Grant na lepszy start to program mikrodotacyjny skierowany do młodych organizacji pozarządowych, a także grup nieformalnych i samopomocowych tworzonych przez mieszkańców województwa łódzkiego.Program funkcjonuje od 2014 roku dzięki środkom otrzymanym m.in. z programu FIO, z samorządów lokalnych, samorządu województwa łódzkiego oraz prywatnych darczyńców. W latach 2014-2017 złożono ponad 1600 wniosków, z czego ponad 400 projektów otrzymało dofinansowanie, a z udziału w nich skorzystało nawet 30.000 mieszkańców województwa!

Program spotkania:

  • Gdzie szukać źródeł finansowania działań prowadzonych przez organizacje pozarządowe i aktywnych mieszkańców? od czego zacząć pisanie wniosku?
  • Uczmy się od najlepszych, czyli przegląd inspirujących pomysłów i spotkanie z laureatami konkursu „Grant na lepszy start” –  przedstawicielami grupy nieformalnej „Gawra”.
  • Co to jest regranting i dlaczego warto go stosować? – 4 lata doświadczeń operatora

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Uczestnicy, którzy wcześniej zgłoszą chęć udziału w spotkaniu otrzymają bezpłatne materiały szkoleniowe. Prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie, lub poprzez wysłanie maila na adres: rada@rada-lodzkie.org.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: 695-307-847.