Kup bilet na koncert Agnieszki Chylińskiej i wesprzyj Akademię Widzewa

844
Agnieszka Chylińska 14 września wystąpi w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Kupując bilet na koncert, wspierasz Akademię Widzewa. Pokażmy, jak się bawimy nie tylko na meczach – zapełnijmy Arenę do ostatniego miejsca.

Agnieszka Chylińska zawsze była buntowniczką – jej głęboki głos znakomicie komponował się z mocnymi tekstami. Parę lat temu zaskoczyła wszystkich – porzuciła czarne ubrania, przefarbowała włosy, została jurorką w popularnym programie telewizyjnym i… fani zakochali się w niej drugi raz.

Koncert w Tomaszowie to znakomita okazja, aby zobaczyć Agnieszkę na żywo – to dwie godziny niezapomnianych emocji oraz wiele niespodzianek ze strony partnerów koncertu. 14 września o godz. 20:00 odbędzie się koncert promujący potrójnie platynową płytę – jednocześnie kończący europejską trasę „Forever Child Tour 2018”.

Album to bez wątpienia jeden z największych sukcesów i najważniejszych albumów ubiegłego – i obecnego – roku na polskim rynku muzycznym. Krążek „Forever Child” Agnieszki Chylińskiej uzyskał właśnie status potrójnej platyny. Wręczono ją podczas koncertu wieńczącego odsłonę trasy „Forever Child Tour” Jesień 2017 w warszawskim Klubie Progresja. Potrójnie platynowe krążki wręczył Agnieszce Chylińskiej, producentom albumu Bartkowi Królikowi i Markowi Piotrowskiemu oraz menadżerce Joannie Ziędalskiej prezes Warner Music Polska – Piotr Kabaj.

Warto dodać, że premierowy singiel „Królowa łez” ma już niemal 55 mln wyświetleń w serwisie Youtube. Płyta została wydana 30 września 2016 r. Natychmiast stała się jedną z najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Rekordowo pięła się na listach sprzedaży i radiowych listach przebojów. To niewątpliwy sukces, dziś rzadko spotykany wśród polskich artystów.

„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy energetyczny rock.

Widzew Łódź jest oficjalnym partnerem koncertu oraz dystrybutorem wejściówek. Część wpływów z ich sprzedaży zostanie przeznaczona na rozwój Akademii Widzewa. Bilety dostępne w sprzedaży zostały podzielone na 3 oddzielne sektory: sektor VIP, FAN oraz płyta. Są one dostępne w kasach stadionu oraz w oficjalnym sklepie Widzewa.

Sektor VIP [179 zł] – strefa z ograniczoną ilością miejsc, która wyróżnia się dedykowanym miejscami parkingowymi, strefą komfortowych miejsc siedzących wraz z darmowym cateringiem przygotowanym przez prestiżową firmę cateringową Advena. Dodatkowo istnieje możliwość przejścia do strefy FAN podczas koncertu, aby stanąć pod samą sceną i z bliska przeżyć energetyzujący koncert, a następnie wrócić i korzystać dowolnie z wygód strefy VIP.

Sektor FAN [129 zł] – miejsce dla największych wielbicieli Agnieszki Chylińskiej. Osoba posiadająca bilet w tej strefie ma zagwarantowane najbliższe spotkanie z artystą tuż pod samą sceną i wybiegiem wokalistki.

Sektor płyta [79 zł] – największy sektor, który pozwoli przeżyć wielkie emocje podczas koncertu w gronie licznej publiczności. Bilet na najczęściej sprzedający się sektor możesz kupić już od 79 zł.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, jednak drzwi otwarte będą już od godz. 18:30.

Źródło: www.widzew.com